Gratis verzending vanaf 30 euro
Binnen 2 werkdagen in huis
100.000+ leerlingen gingen je voor

Vacature: klantenservice & sales backoffice medewerker (40 uur)

Ben jij het nieuwe aanspreekpunt voor examenleerlingen, ouders en docenten? Wil jij jouw communicatieve vaardigheden inzetten om tienduizenden examenleerlingen te helpen slagen voor het eindexamen? Dan is dit jouw kans om de nieuwe klantenservice & sales backoffice medewerker te worden van ExamenOverzicht!

ExamenOverzicht is het snelst groeiende eindexamenplatform van Nederland. We brengen online examentrainingen, samenvattingen, uitlegvideo’s en oefenboeken uit van de examenstof, hebben een eigen app en een kantoor in IJsselstein (Utrecht). Wij zetten iedere dag alles op alles om het leren voor middelbare scholieren makkelijker én leuker te maken.

Header_voor_vacature_blog_1_

Wat ga je doen?

Als medewerker klantenservice maak je veelzijdige dagen.

Concreet houd je je bezig met:

  • beantwoorden van klantvragen op telefoon, e-mail, WhatsApp en sociale media
  • beoordelen en verwerken van retourzendingen
  • bestellingen van scholen en bedrijven afhandelen
    • ondersteunen van het salesteam: zakelijke e-mails beantwoorden, up-to-date houden van ons CRM-systeem en het zakelijke netwerk uitbreiden
  • verantwoordelijkheid dragen voor een opgeruimd kantoor

Zo ziet jouw dag eruit

Als je ’s morgens op kantoor komt, drink je eerst een lekkere bak koffie of een goede kop thee. Samen met het team starten we met een korte weekstart en bespreken we wat er op de planning staat. Daarna is het tijd om klanten te helpen!

De nieuwe samenvattingen voor 2025-2026 zijn zojuist beschikbaar gekomen. Dat resulteert in een ware stortvloed aan bestellingen en dus ook klantvragen. De telefoon staat roodgloeiend, maar via ons handige belsysteem heb jij alles onder controle. Na de eerste drukte pak je de e-mail erbij en switch je gemakkelijk van tone of voice, zodat we ook onze zakelijke klanten netjes te woord staan.

Als de lunch er op zit, pak je de retourzendingen erbij en kijk je met een scherp oog naar de staat van de teruggestuurde leermiddelen. Je ziet dat iemand per ongeluk de verkeerde samenvatting heeft besteld. Pro actief stuur je een mailtje waarin je een mooie oplossing aandraagt voor deze gestreste leerling. Weer een klant goed geholpen!

Even later vraagt het salesteam om jouw hulp! Je presenteert de relevante leads die zijn binnengekomen en bedenkt samen met de accountmanager hoe we onze leermiddelen optimaal kunnen inzetten op deze scholen. Daarnaast plan je afspraken in en zorg je voor een vlotte opvolging van de zakelijke klantvragen. Zo zorgen we er samen voor dat onze leermiddelen op steeds meer scholen in Nederland toegankelijk zijn.

Aan het einde van de dag maak je een rondje door het kantoor en zorg je ervoor dat iedereen de eigen werkplek netjes houdt. Dat werkt natuurlijk wel het lekkerste. Nu kan je pas echt terugkijken op wéér een geslaagde dag!

kantoor_1_goed
kopie_2_kantoor

Wie ben jij?

  • Fulltime beschikbaar
  • Ten minste MBO 4 werk- en denkniveau
  • Goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk
  • Klant- en verkoopgericht
  • Affiniteit met het onderwijs
  • Georganiseerd en stressbestendig

Wat bieden wij?

  • Marktconform salaris (€2.400 - €3.000, op basis van ervaring)
  • Reiskostenvergoeding
  • Vakantiegeld en 30 vakantiedagen (op basis van fulltime)
  • Een jong en ambitieus team
  • Veel ruimte voor eigen ideeën en initiatieven
  • Serieuze verantwoordelijkheden en doorgroeimogelijkheden
  • Een goed bereikbare werkplek in IJsselstein (Utrecht)
  • Elke dag lunch en goede koffie!

Enthousiast?

Dan kijken wij uit naar jouw CV en motivatiebrief! Stuur ons deze per e-mail naar info@examenoverzicht.nl.

© 2024 ExamenOverzicht.nl